• خدمات مشاور حریق چیست ؟

  مشاوره حریق

  مشاور حریق

  می‌توانید با مشاوره در زمینه طراحی، موقعیت‌گیری، نصب و نگهداری سیستم‌های اطفاء حریق و تجهیزات ایمنی، مخاطرات حریق را کاهش داده و بهبود ایمنی و آسایش کارکنان و ساکنین را تضمین کنید.

  مشاور حریق چیست

  مشاور حریق یک تیم مجرب شامل افرادی است که تخصص و دانش لازم برای ارائه مشاوره در زمینه پیشگیری، مدیریت و کنترل حوادث حریق دارد و دارای مهارت‌های فنی، علمی و عملی مرتبط با طراحی، اجرا و نظارت بر سیستم‌های ایمنی و حریق می‌باشد

  برای مشاوره حریق با تیم مجرب شرکت تیم پرو پارس تماس بگیرید

  خدمات مشاور حریق

  اولین خدماتی که یک شرکت مشاور حریق به شما ارائه می‌ دهد، ارزیابی تجهیزات می باشد. این شرکت باید بتواند به ارزیابی تجهیزات اطفاء حریق شما پرداخته و در صورت ناقص بودن آن ها شما را راهنمایی کند.
  تیم مشاور حریق می‌ تواند طراحی سامانه اعلام و اطفاء حریق را به درستی انجام دهد. همچنین نقشه های مربوط به جانمایی این سامانه را آماده سازی کند تا شما بتوانید بر اساس این نقشه‌ ها، جانمایی خود را به صورت درست و اصولی و بر اساس قوانین و مقررات سازمان آتش‌نشانی انجام دهید.
  همچنین این شرکت می‌ تواند شما را در خرید تجهیزات مورد نیاز و اجناسی مانند در های دودبندی راهنمایی کند. شما با استفاده از این مشاور می توانید اقلام جانبی استخر و موارد دیگری را که مطابق با ضوابط و سازمان آتش نشانی می باشند خریداری کنید.

  از دیگر خدماتی که این شرکت ها ارائه می دهند، نظارت بر اجرای سیستم های مربوطه و آزمایش تمام تجهیزات می باشد. به عنوان مثال یک شرکت مشاور حریق باید بتواند سیستم های مختلف مانند فشار مثبت راه پله، سامانه پمپاژ و مخازن، سیستم برق اضطراری، تهویه پارکینگ و … را به صورت تخصصی بررسی کرده و در صورت وجود مشکل آن را به شما اعلام نماید تا شما بتوانید در صدد رفع این مشکلات برآیید.

  مشاوره حریق

  ویژگی های مشاور حریق

  ویژگی‌های یک مشاور حریق حرفه‌ای شامل مهارت‌ها، دانش، و تجربه‌های مرتبط با زمینه حریق و اطفاء حریق است. در زیر ویژگی‌هایی را که باید در یک مشاور حریق حرفه‌ای وجود داشته باشد آورده‌ایم:

 • دانش فنی: مشاور حریق حرفه‌ای باید دارای دانش کافی در زمینه اطفاء حریق، طراحی سیستم‌های اطفاء حریق، تجهیزات اطفاء حریق و تجهیزات ایمنی باشد.
 • تجربه: مشاور حریق حرفه‌ای باید تجربه کافی در زمینه مدیریت و کنترل حوادث حریق داشته باشد.
 • مهارت‌های ارتباطی: مشاور حریق حرفه‌ای باید دارای مهارت‌های ارتباطی قوی باشد و بتواند با مشتریان و تیم‌های حریق ارتباط برقرار کند و با آن‌ها همکاری کند.
 • آگاهی از قوانین و مقررات: مشاور حریق حرفه‌ای باید دارای آگاهی کامل در مورد قوانین و مقررات مربوط به حوادث حریق و ایمنی باشد.
 • رویکرد سیستمی: مشاور حریق حرفه‌ای باید دارای رویکرد سیستمی باشد و بتواند با توجه به شرایط و محیط مورد بررسی، راهکارهای مطلوبی برای پیشگیری، مدیریت و کنترل حوادث حریق ارائه کند
 • 0 پاسخ

  دیدگاه خود را ثبت کنید

  تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
  در گفتگو ها شرکت کنید.
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱۴ رای