Team Pro

شرکت تیم پرو به عنوان TEAM PRO INTERNATIONAL FZCO در دوبی در سال 1988 تاسیس شد و در ابتدا مطابق با مصوبات قانون لبنان و سپس در سال 2007 بر اساس قوانین امارات ثبت گردید. با گذشت دو دهه از تاسیس شرکت تیم پرو بین الملل، ما به یکی از شرکت های پیشرو و تامین کننده در زمینه ی ساخت و ساز مهندسی تبدیل شده ایم. ما افتخار میکنیم که توسط بسیاری از شرکت های معتبر بین المللی، به عنوان تامین کننده محصولات با کیفیت و همچنین ارائه دهنده ی سرویس های با کیفیت، معرفی شده ایم .

شرکت تیم پرو در کشور های مختلف (قطر، لبنان، عراق، سوریه، مصر، ایران، عربستان، بحرین و امارات متحده عربی) خدمات نوین و تخصصی در زمینه های طراحی و اجرای مهندسی، پشتیبانی فنی و سرویس های مدیریتی ارائه می دهد. با پیشرفت تکنولوژی و نیازهای ساخت و ساز در خلیج فارس، شرکت تیم پرو در جهت رسیدن به درجات بالاتر با نوآوری تلاش میکند که به بالاترین میزان کیفیت دست یابد.

team pro

شرکت TEAM PRO پروژه های بسیاری را در حوزه های گوناگون از قبیل پروژه های نفت و گاز ، مجتمع های اداری – تجاری، مجتمع های مسکونی، سازه های دریایی و بنادر و پروژه های مرتبط با حمل و نقل در سراسر نقاط حاشیه خلیج فارس و خاورمیانه اجرا کرده است . برای مشاهده پروژه های اجرا شده بر روی دکمه زیر کلیک کنید.
محل ساخت و تولید محصولات TEAM PRO

شرکت TEAM PRO در کشور های اروپایی تولید کننده در زمینه های انکرهای مکانیکی و انکرهای شیمیایی ، تاسیسات مکانیکی لوله ها و در آمریکا تولید کننده در زمینه توزیع سیستم های آتش بند و دود بند می باشد:

✓ انکر های مکانیکی : ساخت و تولید در کشور های اسپانیا و فنلاند
✓ انکر های شیمیایی : ساخت و تولید در کشور آلمان
✓ تاسیسات مکانیکی و لوله ها : ساخت و تولید در کشور های آلمان، اسپانیا و ترکیه
✓ سیستم های آتش بند و دود بند : ساخت و تولید در کشور آمریکا
✓ اتصالات فلزی کلاسیک، پیچ و مهره و سایر لوازم جانبی مرتبط : ساخت و تولید در کشور امارات متحده عربی