پوشش ضد حریق

پوشش ضد حریق

این محصول صنعتی پوشش ضد حریق کابل (cable coating) محصولی بر پایه آب است که دارای غلظت بالایی میباشد و وظیفه جلوگیری از گسترش حریق توسط کابل و جلوگیری از آسیب رسیدن به کابل را دارد.

کاربرد پوشش ضد حریق کابل

در زمان حریق و حرکت حریق از طریق کابل های الکتریکی از جمله کارهای مهم در راستای جلوگیری از گسترش حریق و نابودی تجهیزات و کابل های گران قیمت در صنعت و پروژه های حساس بحث زون بندی (firestopping) و سپس محافظت از کابل (cable coating) میباشد.

خواص پوشش ضد حریق کابل ها

پوشش ضد حریق کابل با توجه با خواص خود در مواجهه با حریق درگیر یک واکنش شیمیایی گرماگیر میشوند و با تولید گاز خنک از انتقال حریق از طریق کابل و آسیب رسیدن به کابل جلوگیری میکند. از دیگر خواص مهم این محصول افزایش حجم محصول در برابر حرارت است که مانند یک عایق عمل میکند و از انتقال حرارت به داخل کابل جلوگیری میکند.

قیمت پوشش ضد حریق کابل

نحوه اجرای پوشش ضدحریق کابل ها

پوشش ضد حریق کابل ها از نوع پاششی میباشد که با دستگاههای مخصوص انجام میشود . این محصول کاملا سازگار با محیط بوده و دارای طول عمر بسیار بالایی نسبت به محصولات مشابه میباشد و گاز های سمی در حالت معمول و در هنگام حریق تولید نمیکند و همچنین لازم به ذکر با اجرای این این محصول همچنان میتوان گفت انعطاف کابل شما حفط خواهد شد. ضخامت اجرایی این محصول بر اساس نوع کابل و شرایط پروژه متغییر خواهد بود.

پوشش صد حریق کابل

زمان خشک شدن محصول پوشش ضد حریق کابل ها

زمان بندی های گفته شده در دمای معمول 20درجه سانتی گراد مطرح شده اند.
زمان خشک شدن برای تماس دست : 6 ساعت
زمان خشک شدن برای گرد و غبار : 3 ساعت
زمان خشک شدن کامل : 24 ساعت

تاییدیه های پوشش ضد حریق کابل ها

– دارنده تاییدیه استاندارد حریق FM
– دارای تاییدیه اروپایی DBIT
– دارای تاییدیه بر اساس کد IEC 60332-3 CAT A
– دارای تاییدیه IEC 60331-21
– LEED CREDIT
– DIN EN ISO ۹۰۰۱- استاندارد مدیریت کیفیت