خرید انکر شیمیایی

انکر شیمیایی

در پروژه های ساختمانی عدم اجرای صحیح سازه ای ، تغییر نقشه سازه و اضافه کردن قطعات سازه ای ساختمانی از مواردی است که در پروژه های بتنی از چسب های کاشت میل گرد، راد تمام رزوه ، بولت و…استفاده می شود . انکر شیمیایی با قابلیت و ترکیبیات شیمیایی منحصر به فرد خود لزوما در کارخانه های معتبر تولید میشوند و برای حساسیت وظایف انکر شیمیایی باید تاییدیه لازم را از جمله ETA – ICC و … را داشته باشند تا کارآمدی لازم را داشته باشند که شرکت بین المللی TEAM PRO در این زمینه سربلند می باشد .

قیمت انکر شیمیایی
انکر شیمیایی

انکر شیمیایی چیست

انکر شیمیایی با توجه به خاصیت شیمیایی و مکانیزم های چسبندگی می تئاند بین میلگرد یا راد با سازه بتنی چسبندگی بالایی ایجاد بکند .این چسب (انکر شیمیایی) انواع مختافی دارند و معمولا به صورت 2 جزئی و 3جزئی هستند و برای مقاوم سازی و کاشت میلگرد و راد در بتن استفاده می شود. در بعضی موارد که نیروی وارد شده بیش از حد می باشد می توان انکر بولت(انکر مکانیکی) را همراه چسب کاشت ( انکر شیمیایی) را اجرا کرد که چسب باعث متحمل شدن نیروی زیاد وارد بر آن نقطه میشود .

کاربرد انکر شیمیایی

این چسب ها (انکر های شیمیایی جسبندگی بسیار قوی میان بتن و فلز ایجاد میکند که بسیار نیروی بالایی را تحمل در سوراخ تحمل میکند.
شما میتوانید با استفاده از software TEAM PRO PROFIX 1.2 محاسبات مهندسی این چسب ها را انجام دهید و همچنین این محاسبات جزو خدمات شرکت تیم پرو نیز می باشد . با استفاده از این برنامه میتوانید عمق کاشت، فاصله تا لبه، فاصله ی بین راد یا میلگرد ها و …. محایسه کنید و نتیجه ی محاسبات را ببینید.

کاشت میلگرد با انکر های شیمیایی TP

کاشت میلگرد در موارد مختلفی استفاده می شود یکی از پر کاربرد ترین استفاده های این چسب مقاوم سازی است. برای ایجاد تغییر های جدید ساختمانی از جمله نصب ستون های جدید، نصب تیر های جدید نیز استفاده میگردد. کاشت میلگرد برای اشتباهات مهندسی نیز استفاده می شود که وقتی نقشه تغییر می کند یا تغییری در سازه داریم یا اشتباه مهندسی رخ داده است از این روش استفاده می کنند.

روش اجرای انکر شیمیایی تیم پرو

قطر میلگرد یا راد و عمق کاشت در اجرا موثر هست در مرحله اول سوراخ را ایجاد میکنبم و سپس با بعد با پمپ آب سوراخ را تمیز میکنیم (خیلی در کاشت موثر است) سپس انکر شیمیایی را در تفنگ مخصوص کار گذاشته و سپس با ارامی به داخل سوراخ میریزیم.
مرحله بعد میلگرد یا راد را داخل سوراخ تا عمق مشخص شده به داخل می چرخانیم و مرحله آخر با توجه به دمای هوا و مشخصات جدول زیر منتظر میشویم تا چسب خشک شود .

قیمت کاشت میلگرد با چسب تیم پرو و تفنگ مخصوص

قیمت چسب های تیم پرو با توجه به محاسبات فنی که از قبل انجام شده و تعداد سوراخ ها و عمق کاشت به صورت تقریبی قابل محاسبه می باشد و باید حتما از تفنگ مخصوص تیم پرو استفاده شود. قیمت گذاری این محصول با توجه به شرایط واردات و با توجه به نوسانات بازار عرضه میشود.
تیم پرو تفنگ های مخصوصی برای انکر های شیمیایی خود تولید میکند و برای استفاده از این چسب ها باید از تفنگ مخصوصو تیم پرو استفاده شود .

انواع انکر شیمیایی

انکر شیمیایی TP EA

این چسب برای کاشت راد تا دمای حداکثر 80 درجه سانتیگراد استفاده میشود. این انکر شیمیایی دارای تاییدیه ETA OPTION 7 قابل استفاده در کاشت داخل بلوک ها و کاشت در آجر ها میباشد و برای استفاده در حفره خهای مرطوب و برای سنگ های طبیعی میباشد.
– رنگ : خاکستری
– حجم : 300 میلی لیتر
– موارد استفاده : در دیوار ها آجر ها بلوک ها و نصب سنگ ها و داخل سنگ ها استفاده میشود و دارای تاییدیه معتبر و – ساخت آلمان میباشد .

انکر شیمیایی TP ESD

این چسب مخصوص سازه هایی میباشد که سیستم های ضدزلزله برای سازه مهم است و دارای تاییده ی icc تا zone F میباشد. دمای نصب و کاشت این چسب باید بین 5 درجه سانتیگراد تا 72 درجه سانتیگراد میباشد . این چسب دارای تاییدیه کاشت در آب NSF و ETA OPTION 1 – OPTION 7 و مقاومت دربرابر حریق تا 240 دقیقه برای میلگرد و 120 دقیقه 120 برای راد میباشد و همچنین دارای تاییدیه محیط زیست VOC-LEED TESTING است.
– رنگ: قرمز (بدون بو)
– حجم :585
– موارد استفاده : کاشت میلگرد – راد-کورگیری-قابل استفاده در حفره های مرطوب و پر شده ار آب-برای شکاف های حلقوی بزرگ

انکر شیمیایی TP VSF

این چسب مخصوص راد و نیرو های وارد بر راد داخل بتن میباشد (کاشت)و دمای قابل اجرا بین 10- درجه سانتیگراد تا 120 درجه ساتیگراد است. این محصول داراری تاییدیه ETA OPTION 1 کاشت در آب NSF-محیط زیست VOC – مقاومت در برابر حریق برای راد تا 120 دقیقه و برای میلگرد تا 240 دقیقه است .
– رنگ : خاکستری
– حجم: 420 میلی لیتر
– موارد استفاده :مقاومت بالای شیمیایی هم برای محیط های خشک و هم برای محیط های مرطوب و پر شده از آب است . راد – میلگرد

چسب کاشت تیم پرو
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم